امروز : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ آموزشهای همگانی مهم ترین دغدغه جمعیت هلال احمر استان – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / اخبار ستادی / آموزشهای همگانی مهم ترین دغدغه جمعیت هلال احمر استان

آموزشهای همگانی مهم ترین دغدغه جمعیت هلال احمر استان

آموزشهای همگانی مهم ترین دغدغه جمعیت هلال احمر استان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: با توجه به حادثه خیز بودن استان آموزش های همگانی بایستی در میان  مردم نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان،محسن نجات  در نشست صمیمی با مدیر کل و معاونان صدا و سیما ،آموزش های همگانی را یکی از دغدغه های این جمعیت عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی های انجام شده تلاش می کنیم برآموزش ها به صورت جدی تر ورود کنیم  و آموزش های کوتاه مدت را برای مردم در محله ها به عنوان داوطلب آماده-محله تاب آور به کمک شهرداری و شوراهها انجام دهیم.

وی همچنین با اشاره  اینکه هلال احمر علاوه بر امداد رسانی در پایگاه ها ی امدادو نجات جاده ای خدمات فرهنگی و اجتماعی بسیاری را در حوزه های داوطلبان و جوانان به جامعه هدف ارائه می دهد، گفت: خدمات هلال احمر باید بیش از پیش برای مردم تبیین شود .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه تا کنون صدا و سیمای استان نقش مهمی در انعکاس فعالیتها و امدادرسانی این جمعیت در حوادث گوناگون داشته است، همکاری بیشتر صدا و سیما در تبیین خدمات و شناساندن هلال احمر در جامعه را خواستار شد.

مدیر کل صدا و سیما نیز در این دیدار با تشریح اقدامات این مرکز برای شناساندن فعالیت های انجام گرفته در حوزه های مختلف استان ،گفت: تلاش می شود با تهیه آموزشهای کوتاه مدت و پخش در رادیو،تلویزیون و خبر در مورد مخاطرات، حوادث وآسیبها بیش از پیش  در جامعه آگاه سازی انجام دهد.

حمید قربانی جم همچنین با بیان اینکه همه  تلاش ما این است که  در این مرکز تولیدات براساس محتوی باشد، افزود: عملیات انجام شده در جمعیت هلال احمر در حوزه های فرهنگی،اجتماعی،امدادو نجات  در صدا و سیما پخش شود.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

 

همچنین ببینید

جوانان سرمایه های اجتماعی جامعه و تصمیم گیر و تصمیم ساز هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *