امروز : جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ آموزش تخصصی نجاتگران خراسان شمالی برای طرح نوروزی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / آموزش تخصصی نجاتگران خراسان شمالی برای طرح نوروزی

آموزش تخصصی نجاتگران خراسان شمالی برای طرح نوروزی

 آموزش تخصصی  نجاتگران خراسان شمالی برای  طرح نوروزی

‍ (http://axnegar.fahares.com/axnegar/l2k6EgcEauPTQ7/3481847.jpg) آموزش تخصصی نجاتگران خراسان شمالی برای طرح نوروزی / آمادگی کامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در نوروز ۹۶ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از آمادگی کامل امدادگران و نجاتگران برای خدمات رسانی به مسافران و زائران در ایام تعطیلات نوروز 96 خبرداد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در مراسم افتتاحیه بازآموزی امدادگران ونجاتگران طرح نوروزی با تشریح فعالیت های این جمعیت از آموزش تخصصی ۱۷۵ نفر از نجاتگران خبرداد و گفت: تیم واکنش سریع جمعیت استان که دوره های تخصصی را در کرمان گذرانده اند به عنوان ظرفیتی جدید در نوروز امسال فعالیت امدادی خواهد داشت. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه تعداد ۱۲ پایگاه ثابت و ۹ پایگاه موقت و سیار جاده ای وبا استقرار نجاتگران کارآزموده و متخصص، حوادث احتمالی در استان را پوشش می دهند گفت: همچنین پایگاه امداد هوایی و پایگاه امداد کوهستان با تمام تجهیزات و امکانات آماده شده وبالگرد هلال احمر در مدت 15 روز استقرار در استان آماده ارائه خدمات امدادی است. مدیر کل مدیریت بحران استان هم در این مراسم با تقدیر و تشکر از فعالیت های شبانه روزی جمعیت هلال احمر در ارائه ی خدمات به مردم در حوادث و بلایا گفت: امدادگران در حوادث برای نجات جان دیگران از جان خود می گذرند. حسین عظیمی توانایی و دانایی را لازمه هرکاری دانست و افزود: همه ما به عنوان میزبان در ایام نوروز بایدآماده ی ارائه خدمات به مسافران و زائران باشیم. جلسه بازآموزی طرح نوروزی با حضور مسئولان و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر امروز برگزار شد. روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

 آموزش تخصصی  نجاتگران خراسان شمالی برای  طرح نوروزی / آمادگی کامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در نوروز ۹۶
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از آمادگی کامل امدادگران و نجاتگران برای خدمات رسانی به مسافران و زائران در ایام تعطیلات نوروز ۹۶ خبرداد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در مراسم افتتاحیه  بازآموزی امدادگران ونجاتگران طرح نوروزی با تشریح فعالیت های این جمعیت  از آموزش تخصصی ۱۷۵ نفر از نجاتگران خبرداد و  گفت: تیم واکنش سریع جمعیت استان که دوره های تخصصی را در کرمان گذرانده اند به عنوان ظرفیتی جدید در نوروز امسال فعالیت امدادی خواهد داشت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه تعداد ۱۲ پایگاه ثابت و ۹ پایگاه موقت و سیار جاده ای وبا استقرار نجاتگران کارآزموده و متخصص، حوادث احتمالی در استان را پوشش می دهند گفت: همچنین پایگاه امداد هوایی  و پایگاه امداد کوهستان با تمام تجهیزات و امکانات آماده شده وبالگرد هلال احمر در مدت  ۱۵ روز استقرار در استان  آماده ارائه خدمات امدادی است.
مدیر کل مدیریت بحران استان هم در این مراسم با تقدیر و تشکر از فعالیت های شبانه روزی جمعیت هلال احمر در ارائه ی خدمات به مردم در حوادث و بلایا گفت: امدادگران در حوادث برای نجات جان دیگران از جان خود می گذرند.
حسین عظیمی توانایی و دانایی را لازمه هرکاری دانست و افزود: همه ما به عنوان میزبان در ایام نوروز  بایدآماده ی ارائه خدمات به مسافران و زائران باشیم.
جلسه بازآموزی  طرح نوروزی با حضور مسئولان و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر امروز برگزار شد.
روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

روز درختکاری

کاشت نهال توسط دانشجویان کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور بجنورد به مناسبت روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *