امروز : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ آموزش های طرح ملی پیمان برای تعدادی از اعضای جوان هلال احمر شعبه فاروج برگزارشد – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / امور جوانان / اداره دانشجویی و جوانان / آموزش های طرح ملی پیمان برای تعدادی از اعضای جوان هلال احمر شعبه فاروج برگزارشد

آموزش های طرح ملی پیمان برای تعدادی از اعضای جوان هلال احمر شعبه فاروج برگزارشد

آموزش های طرح ملی پیمان برای تعدادی از اعضای جوان هلال احمر شعبه فاروج برگزارشد.

رئیس شعبه هلال احمر شهرستان فاروج از اجرای طرح ملی پیمان (پیشگیری از اعتیاد در جهت تامین نشاط اجتماعی) در فاروج خبر داد و گفت: در مرحله نخست،اجرای این طرح اعضای جوان ۱۵ تا ۲۹ سال این جمعیت زیر پوشش آموزش های طرح ملی پیمان قرار گرفته اند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، صادق خالق زاده افزود: این طرح با هدف ارتقای سطح آگاهی نوجوانان و جوانان درباره اعتیاد و پیشگیری از آن و برای نشاط اجتماعی و افزایش خود مراقبتی و کاهش گرایش به اعتیاد در بین جوانان عضو جمعیت هلال احمر فاروج برگزار شد.

وی گفت: برای اجرای این طرح کسانی که در کلاس های آموزشی شرکت کردند ، درحال ثبت سامانه هستند،که پس از آن با برگزاری آزمون پایانی و کسب نمره قبولی،گواهینامه به آنها اعطا می شود.

رئیس شعبه هلال احمر شهرستان فاروج اضافه کرد: درصورت قبولی درآزمون این افراد می توانند در مراحل بعدی با برگزاری کلاس آموزشی افراد بیشتری را آموزش دهند که پیش بینی می شود تا پایان اجرای این طرح ۱۰۰ نفر آموزش های لازم را در زمینۀ پیشگیری از اعتیاد را فرابگیرند.
براساس گزارش روابط عمومی هلال احمر استان نیز قرار است تا پایان اجرای این طرح ۱۰۰۰ نفر از اعضای جوانان هلال احمر خراسان شمالی زیر پوشش آموزش طرح ملی پیمان قرار بگیرند.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی
www.rcs-khs.ir
کانال حوادث هلال احمر:
@helal_kh_shomali

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه آموزشی مداخلات روانی تیم سحر با حضور استاد حسین خلیلی زاده ازسازمان بهزیستی استان در جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی

برگزاری کارگاه آموزشی تیم های سحر با موضوع حمایت روانی حادثه دیدگان در بلایای طبیعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *