امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ اجرای طرح دست های مهربانی هلال احمر در خراسان شمالی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / اخبار ستادی / اجرای طرح دست های مهربانی هلال احمر در خراسان شمالی

اجرای طرح دست های مهربانی هلال احمر در خراسان شمالی


اجرای طرح دست های مهربانی هلال احمر در خراسان شمالی
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان از اجرای طرح دست‌ های مهربانی هلال احمر با هدف کمک به کودکان و دانش آموزان نیازمند در خراسان شمالی همزمان با هفته کودک خبردادو گفت: این طرح در ۳۰ مهد کودک و کانون های دانش آموزی اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی مهدی علی آبادی افزود: اجرای این طرح همزمان با هفته کودک شروع شده و این معاونت قصد دارد در مناسبتهای مختلف و تا پایان سال تحصیلی طرح دست های مهربانی را با هدف کمک به دانش آموزان و کودکان مناطق محروم اجرا کند.
علی آبادی با بیان اینکه در این طرح اسباب بازی و کتب درسی کودکان از خانواده‌ها جمع آوری و به کودکان در مناطق کمتر برخودار اهدا می‌شود ، گفت: در همین راستا علاوه برمهدهای کودک و کانون دانش آموزی همه شعب جمعیت هلال احمر در نقاط مختلف استان در این فعالیت بشر دوستانه مشارکت دارند.
وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد شادی و نشاط در بین کودکان مناطق کمتربرخوردار عنوان کرد و گفت:مردم نوع دوست استان می‌توانند هدایای خود را به شعب جمعیت هلال احمر و یا مهد‌های کودک پیش بینی شده اهداء کنند.
علی آبادی با اشاره به اینکه این طرح هرساله درکشور انجام می شود،افزود: پارسال کتاب ها و اسباب بازهای جمع آوری شده در قالب کانون مهرآیین هلال احمر بین دانش آموزان و کودکان نیازمند شهرستانهای بجنورد،رازو جرگلان ،فاروج و اسفراین توزیع شد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان همچنین در ادامه با تشریح فعالیت های مختلفی که همزمان با هفته کودک انجام شده بود، برگزاری مسابقات نقاشی،نمایشگاه،بازدید کودکان از فعالیت های جمعیت هلال احمر، برپایی چادهای سلامت در مدارس،برگزاری همایش برای مربیان مهدهای کودک با هدف معرفی بیشتر هلال احمر و آشناکردن کودکان و گروه های هدف با این جمعیت از جمله برنامه ها اعلام کرد.
روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *