امروز : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ارتقاء کیفیت و کمیت خانه های هلال در روستاها از اولویت های جمعیت هلال احمر خراسان شمالی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / ارتقاء کیفیت و کمیت خانه های هلال در روستاها از اولویت های جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

ارتقاء کیفیت و کمیت خانه های هلال در روستاها از اولویت های جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

 

ارتقاء کیفیت و کمیت خانه های هلال در روستاها از اولویت های جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: امسال تعداد خانه های هلال به ۳۲ خانه هلال فعال افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ حسن شکوری نسب در جلسه شورای معاونین این جمعیت با اشاره به ضرورت افزایش خانه های هلال در دهستانها و روستاها ، افزود: اکنون ۱۶ خانه هلال فعال است که بایدعلاوه برافزایش کمیت آنها ، تجهیزات و امکانات خانه های هلال نیز تأمین شود.

وی همچنین افزود: با توجه به اینکه دهیاران و شوراها در روستاها متولی هستند ،باید از آموزشهای لازم برای مقابله با حوادث مختلف برخوردار شوند تا بتوانند درمواقع لازم بحران را مدیریت کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در ادامه جلسه به نقش و اهمیت جمعیت هلال احمر در جامعه تاکید کرد و گفت: نقش جمعیت هلال احمر در پیشگیری و آموزش چگونگی مقابله با حوادث غیر مترقبه در جامعه بسیار حائز اهمیت است و این جمعیت در تمام ماموریت ها توانسته به نحوه احسن نقش ایفا کند.

وی انعقاد تفاهم نامه همکاری با دفتر امور روستایی استانداری رابه منظور ارتقاء توان و تجهیز نقاط روستایی به امکانات امدادو نجات را از اهداف و برنامه های سال ۹۶ برشمرد.

همچنین ببینید

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۹۷

حضور پرشور پرسنل،امدادگران، داوطلبان به همراه مدیر عامل و مسئول دفترنماینده ولی فقیه در جمعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *