امروز : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ استقبال بیش از 16هزار نفری مسافران از کمپین نه به تصادفات جاده ای در خراسان شمالی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / امور جوانان / اداره دانشجویی و جوانان / استقبال بیش از ۱۶هزار نفری مسافران از کمپین نه به تصادفات جاده ای در خراسان شمالی

استقبال بیش از ۱۶هزار نفری مسافران از کمپین نه به تصادفات جاده ای در خراسان شمالی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به استقبال گستره  مسافران و مسئولین از پویش نه به تصادفات جاده ای ،گفت: از ابتدای آغاز این طرح تا هشتم فروردین ۱۶هزارو ۶۱۰ نفر با امضای میثاق نامه به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمراستان محسن نجات افزود:  طرح بهرفت که با هدف بهبود رفتار ترافیکی در قالب  پویش نه به تصادفات در پست های ثابت و سیار جوانان هلال احمر در حال اجرا شدن است  در کاهش تصادفات جاده ای و تلفات ناشی از سوانح رانندگی بسیار مؤثر بوده است.

وی گفت: جوانان  نیز با فعالیت در پست های ثابت و سیار و ایجاد فضای پُر شور نشاط برای کودکان توانسته اند خدمات خوبی را به مسافران ارائه دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از برخورداری ده هزار و۲۰۰نفر از خدمات پست های ایمنی و سلامت خبردادو افزود: همچنین در این مدت ۱۷هزار و۶۱۱ نقشه راهنمای استان،بروشور و محصولات فرهنگی بین مسافران توزیع شد.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

helal-kh-shomali@

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *