امروز : یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ امداد رسانی جمعیت هلال احمر به 92 حادثه دیده سیلاب شهرستان راز و جرگلان – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / امداد و نجات / اداره عملیات امداد و نجات / امداد رسانی جمعیت هلال احمر به ۹۲ حادثه دیده سیلاب شهرستان راز و جرگلان

امداد رسانی جمعیت هلال احمر به ۹۲ حادثه دیده سیلاب شهرستان راز و جرگلان

‍ امداد رسانی جمعیت هلال احمر به ۹۲ حادثه دیده سیلاب شهرستان راز و جرگلان
معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: بر اثر وقوع سیلاب در شهرستان رازو جرگلان ۹۲ نفر دچار حادثه شدند که توسط امدادگران و نجاتگران این جمعیت امداد رسانی شدند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ،سید مصطفی صالح پور افزود: بر اثر بارش های رگباری و وقوع سیلاب که دیروز در غلامان و روستاهای اسمی و دولان شهرستان رازو جرگلان رخ داد با اطلاع از وقوع این حادثه ، امدادگران بلا فاصله به این مناطق اعزام شدند.
وی همچنین گفت: ۲۳ خانواده و ۹۱ نفر در سیلاب آسیب دیدند که توسط ۳۴ نیروی عملیاتی نجات یافتند ومتأسفانه با بی احتیاطی وگرفتار شدن یک خودروی پراید در سیلاب یک نفر جان باخت و ۳ نفر هم مصدوم شدند.
معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه امدادگران با ۲ دستگاه آمبولانس و ۶ خود روی امدادی به آسیب دیدگان این حادثه کمک رسانی کردند گفت : ۴۴ نفر هم در این حادثه اسکان اضطراری شدند.
صالح پور افزود : در عملیات امدادو نجات سیل زدگان با ۵ موتور پمپ و لجن کش ،گل و لای منازل متاثر از سیلاب کشیده شد.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی
@helal_kh_shomali

همچنین ببینید

نجات مصدوم در ارتفاعات مانه وسملقان

نجات مصدوم در ارتفاعات مانه وسملقان امدادگران هلال احمر مانه و سملقان مصدوم آسیب دیده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *