امروز : پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ برپایی آخرین کاروان سلامت – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / شهرستان ها / اسفراین / برپایی آخرین کاروان سلامت

برپایی آخرین کاروان سلامت

 ❇️برپایی آخرین کاروان سلامت

رئیس جمعیت هلال احمر اسفراین از ارائه خدمات آخرین کاروان سلامت در روستای ایرج به مناسبت دهه مبارک فجر به همت واحد داوطلبان این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر اسفراین، ابراهیم سارمی خاطرنشان کرد: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر وچهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و به همت پزشکان داوطلب این شهرستان، کاروان سلامت به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم پرداخت.

وی درادامه بیان کرد: برگزاری کاروان های سلامت از اقدامات مثبت جمعیت هلال احمر است که در آن وضعیت سلامت اهالی ، بررسی میشود.

ابراهیم سارمی افزود: در این پروژه درمانی در روستای ایرج که با حضور یک پزشک، یک پرستار و یک روانشناس و تعدادی از امدادگران و نجاتگران برگزار شد،۷۲ نفر ویزیت و۴نفرمشاوره روانشناسی رایگان شدندو خدماتی از جمله تست فشار و قند خون نیز به۸۰نفر از مراجعان ارائه شد.

در پایان شایان ذکراست:در ایام الله دهه فجر که مصادف با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی میباشد دو کاروان سلامت به روستاهای چهاربرج و ایرج اعزام شده است .

همچنین ببینید

از برگزاری کارگاه مهارتهای زندگی تا مسابقات ورزشی وتفریحی کانون دانشجویی ودانش آموزی بمناسبت میلاد حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها

  از برگزاری کارگاه مهارتهاری زندگی با موضوع تبیین شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س)تا مسابقات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *