امروز : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ برگزاری دوره تخصصی نجات از ارتفاع و فضاهای معلق ویژه نجاتگران آقا در بجنورد – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / امداد و نجات / برگزاری دوره تخصصی نجات از ارتفاع و فضاهای معلق ویژه نجاتگران آقا در بجنورد

برگزاری دوره تخصصی نجات از ارتفاع و فضاهای معلق ویژه نجاتگران آقا در بجنورد

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر شعبه بجنورد گفت: دوره تخصصی نجات از ارتفاع و فضاهای معلق ویژه نجاتگران آقا و فعال در پایگاه امدادو نجات بجنورد با همکاری امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ؛ حمید امیری افزود: این دوره تخصصی با هدف بالابردن سطح علمی و توان فیزیکی ـ امدادی نجاتگران برگزارشد.

وی ارتقاء سطح دانش علمی امدادگران و نجاتگران در مواجهه با مصدومین گرفتار در مکان‌های غیر هم سطح و ارتفاع را از دیگر اهداف برگزاری این دوره عنوان کرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شعبه بجنورد گفت: ۳۰ نفر از نجاتگران فعال جمعیت هلال احمرشعبه بجنورد در این دوره حضور داشتند.

امیری گفت: این دوره به مدت ۶۴ ساعت در قالب هشت روز توسط مربی امدادو نجات مجرب و کارآزموده برگزار و در آن مباحث آموزشی شامل اصول جستجو و نجات در سازه‌های بلند، آشنایی با تجهیزات نجات در ارتفاع، طناب و گره‌ها و روش‌های نجات در ارتفاع به نجاتگران آموزش داده شد.

در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهی نامه اعطا می شود.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

حضور مدیرعامل،نمتبنده ولی فقیه ،پرسنل ،جوانان ،داوطلبان و امدادگران استان و جمعیت هلال احمر بجنورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *