خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / امور جوانان / اداره دانش آموزی و پیش دبستانی / برگزاری پنجمین مرحله استاني المپياد آماده طرح دادرس با شركت ۲۲۵ دانش آموز در خراسان شمالی

برگزاری پنجمین مرحله استاني المپياد آماده طرح دادرس با شركت ۲۲۵ دانش آموز در خراسان شمالی

‍ برگزاری پنجمین مرحله استاني المپياد آماده طرح دادرس با شركت ۲۲۵ دانش آموز در خراسان شمالی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از اجرای پنجمین مرحله استانی طرح ملی دادرس (دانش آموزان آماده در روزهای سخت) در قالب المپیاد آماده با شرکت ۲۲۵دانش آموزو با حضور داوران متعهد و مجرب دوم مرداد در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمراستان ، مهدی علی آبادی با تشریح این طرح و برنامه های مرحله استانی آن گفت: طرح ملی دادرس با هدف گسترش آگاهی عمومی، چگونگی مقابله با حوادث و بلایا، تشکیل تیم های مدیریت بحران آموزش دیده با عنوان تیم دادرس در مدارس و امدادرسانی در مواقع اضطراری اجرا می شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان بهترین مبلغ فرهنگ ایمنی برای همسالان خود هستند، اضافه کرد: در طول سال تحصیلی نیز ۴۵۰۰ دانش آموز در ۱۵۰ مدرسه آموزش های لازم را فرا گرفتند.

معاون امور جوانان هلال احمر استان گفت: در مرحله استانی المپیاد آماده طرح دادرس، شرکت کنندگان در رشته هاي اطفای حریق، پناه گیری، اسکان اضطراری، احیای قلبی، پانسمان و بانداژ، چادرزنی، ارزیابی اولیه و حمل مصدوم به رقابت می پردازند.

نفرات برتر این المپیاد در قالب یک تیم ۱۴ نفره از خواهران و یک تیم ۱۴ نفره از برادران از هر استان به مرحله کشوری راه می یابند.
روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی
@helal_kh_shomali

همچنین ببینید

اجرای طرح دست های مهربانی هلال احمر در خراسان شمالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *