خانه / اسلایدر / تجلیل بیش از ۴۰۰ امدادگر،داوطلب و جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی

تجلیل بیش از ۴۰۰ امدادگر،داوطلب و جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی

 به مناسبت هفته هلال احمر۴۰۰ نفر  ازامدادگران،داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی با حضور مسئولین استانی  تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ،مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: امروز هلال احمر استان از لحاظ توسعه تجهیزات و امکانات در وضیعت مطلوبی قرار دارد و نام هلال احمر در جای جای ایران برای مردم آشنا است.

محسن نجات  پوشیدن لباس سرخ و سفید این جمعیت را افتخار دانست و افزود: تمام امدادگران هلال احمر استان دوره های مقدماتی و تخصصی و تکمیلی توان افزایی امداد و نجات را گذرانده و از هر لحاظ آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی نیز ایجاد سلامت وآرامش را مهمترین ویژگی جمعیت عنوان کردو گفت: امدادگرانی که بدون هیچ نگاه مالی در هر حادثه ای به یاری آسیب دیدگان می شتابند،بسیار ارزشمند است.

محمود ثمینی با بیان اینکه آموزش لازمه توانمند ساختن مردم و بروز رسانی  ،علمی و عملیاتی آنان است که بایستی توجه ویژه ای به آن شود ،تصریح کرد: اگر آموزشهای لازم به مردم داده شود مردم برای حفظ جان و مال خانواده ی خود آرامش خواهند داشت.

وی همچنین از تلاش همه جانبه سرخ و سفید پوشان جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف و آموزشهای پیشگیری از آسیب ها قدر دانی کرد.

محمد حسین علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هم به موقع حاضر شدن امدادگرن و نجاتگران در سر صحنه حوادث را ستودنی عنوان کردو گفت: کسانی که دچار حادثه می شوند با دیدن هلال احمر اطمینان خاطر برای نجات خود پیدا می کنند و این باعث شده تا اعتماد مردم به این جمعیت بیش از پیش افزایش یابد.

در پایان این مراسم از ۴۰۰ نفر داوطلب،امدادگر و اعضای جوان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تجلیل شد.

روابط عمومی جمعیت خراسان شمالی

همچنین ببینید

نماینده محترم ولی فقیه در خراسان شمالی:خدمت به خلق توفیق الهی است

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *