امروز : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ تجلیل بیش از 400 امدادگر،داوطلب و جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / اسلایدر / تجلیل بیش از ۴۰۰ امدادگر،داوطلب و جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی

تجلیل بیش از ۴۰۰ امدادگر،داوطلب و جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی

 به مناسبت هفته هلال احمر۴۰۰ نفر  ازامدادگران،داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمرخراسان شمالی با حضور مسئولین استانی  تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ،مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: امروز هلال احمر استان از لحاظ توسعه تجهیزات و امکانات در وضیعت مطلوبی قرار دارد و نام هلال احمر در جای جای ایران برای مردم آشنا است.

محسن نجات  پوشیدن لباس سرخ و سفید این جمعیت را افتخار دانست و افزود: تمام امدادگران هلال احمر استان دوره های مقدماتی و تخصصی و تکمیلی توان افزایی امداد و نجات را گذرانده و از هر لحاظ آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی نیز ایجاد سلامت وآرامش را مهمترین ویژگی جمعیت عنوان کردو گفت: امدادگرانی که بدون هیچ نگاه مالی در هر حادثه ای به یاری آسیب دیدگان می شتابند،بسیار ارزشمند است.

محمود ثمینی با بیان اینکه آموزش لازمه توانمند ساختن مردم و بروز رسانی  ،علمی و عملیاتی آنان است که بایستی توجه ویژه ای به آن شود ،تصریح کرد: اگر آموزشهای لازم به مردم داده شود مردم برای حفظ جان و مال خانواده ی خود آرامش خواهند داشت.

وی همچنین از تلاش همه جانبه سرخ و سفید پوشان جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف و آموزشهای پیشگیری از آسیب ها قدر دانی کرد.

محمد حسین علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هم به موقع حاضر شدن امدادگرن و نجاتگران در سر صحنه حوادث را ستودنی عنوان کردو گفت: کسانی که دچار حادثه می شوند با دیدن هلال احمر اطمینان خاطر برای نجات خود پیدا می کنند و این باعث شده تا اعتماد مردم به این جمعیت بیش از پیش افزایش یابد.

در پایان این مراسم از ۴۰۰ نفر داوطلب،امدادگر و اعضای جوان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تجلیل شد.

روابط عمومی جمعیت خراسان شمالی

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *