امروز : جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ تشریح نحوه اعلام اسامی و کارنامه قبول شدگان در آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / تشریح نحوه اعلام اسامی و کارنامه قبول شدگان در آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش

تشریح نحوه اعلام اسامی و کارنامه قبول شدگان در آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش

استخدامی هلال احمر

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر اعلام کرد:

تشریح نحوه اعلام اسامی و کارنامه قبول شدگان در آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش/مشخص شدن اسامی ۳۳۱ نفر از پذیرفته شدگان در ۱۳ استان/ نیروهای ایثار چگونه جذب می شوند

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر از ارائه اسامی و کانامه قبول شدگان در آزمون استخدامی به سازمان سنجش خبر داد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخحدامی در ۵ استان خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان و سمنان نیز تا پایان وقت اداری امروز اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن ابوالقاسم گرجی درباره اعلام اسامی آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در هر یک از استان‌های کشور، اظهارداشت: آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر به صورت دو مرحله ای؛ آزمون کتبی و آزمون شفاهی که همان مصاحبه است، انجام شد.

وی با بیان اینکه با توجه به عدم احراز شرایط و همچنین عدم ارائه مدارک مرتبط از سوی برخی آزمون‌دهندگان، اسامی این افراد از لیست استخدامی خارج شد، ادامه داد: افرادی که در زمان تحویل مدارک اطلاعات اشتباه ارائه کرده بودند نیز جزو مواردی هستند که در بررسی های جمعیت هلال احمر از فهرست آزمون شفاهی حذف شدند.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه پس از انجام آزمون اوراق آزمون تمامی آزمون دهندگان در گاو صندوق جمعیت هلال احمر نگهداری شد و در زمان مورد نیاز با حضور نماینده حراست، معاونت پشتیبانی و بازرسی جمعیت هلال احمر این اوراق خارج و مورد تصحیح قرار گرفت.

اعلام نمرات آزمون کتبی و شفاهی پذیرفته شدگان به صورت استان به استان

دکتر گرجی درباره اعلام نمرات آزمون کتبی و شفاهی پذیرفته شدگان به صورت استان به استان، گفت: در حال حاضر نمرات آزمون کتبی و شفاهی قبول شدگان، نیروهای جایگزین و قبول نشده در آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر مشخص شده است و به صورت استان به استان اعلام می شود.

وی با بیان اینکه تا آخر وقت اداری روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی هشت استان آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز،ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و قم که قریب به ۱۶۹ نفر بودند اعلام شد، تاکید کرد: تا پایان وقت اداری امروز نیز اسامی ۱۶۲ پذیرفته شده در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان و سمنان نیز به گزینش جمعیت هلال احمر اعلام خواهد شد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر بیان کرد: در مجموع ظرفیت استخدامی ۳۳۱ نفر مشخص و اسامی آن ها به گزینش جمعیت هلال احمر اعلام شده است.

استخدام نجاتگران با درجه ایثار در مناطقی که هیچ شرکت کننده ای در آزمون نداشته است

دکتر گرجی با اشاره به اینکه در اولویت نخست در شورای منابع انسانی که با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر، تشکیل جلسه داد، جایگزینی نجاتگران با درجه ایثار در نقطه محل هایی که هیچ شرکت کننده ای در آزمون وجود نداشت، اقدام شد، تصریح کرد: در این شورا مقرر شد تا نجاتگران با درجه ایثار با مدرک مرتبط در این مناطق استخدام شوند که در صورتی که نجاتگران با درجه ایثار با مدرک مرتبط در این مناطق وجود نداشتند، نجاتگران با درجه ایثار بدون مدرک مرتبط در جمعیت هلال احمر استخدام شده و مشغول به کار شوند.

دکتر گرجی در خصوص وضعیت پذیرش سایر نیروهای ایثار گفت: در حال حاضر مراحل احراز مدارک و وضعیت ایثار واجدین شرایط از سوی سازمان امداد و نجات در حال انجام است.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه گزینش حدود ۷۰۰ نیروی هلال احمر در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نیست و این پروسه حدود ۲ تا سه ماه زمان می برد، افزود: با توجه به اینکه گزینش افراد پذیرفته شده در آزمون کتبی و شفاهی در اولویت قرار دارد و در صورت عدم تایید صلاحیت از سوی گزینش هلال احمر افراد ذخیره مورد گزینش قرار خواهند گرفت، عملا بیش از ۷۰۰ نفر برای استخدام در هلال احمر مورد گزینش قرار می گیرند.

پایان خردادماه؛ اعلام اسامی تمامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: تا پایان خردادماه تمامی نمرات شرکت کنندگان در آزمون استخدامی به هلال احمر اعلام می شود تا سازمان سنجش نسبت به درج اسامی به همراه کارنامه (نمرات کتبی و شفاهی) هر یک از شرکت‌کنندگان در سایت این سازمان اقدام کند.

وی درباره امکان اعتراض برای شرکت کندگان در آزمون، گفت: با توجه به اینکه سه مرتبه تمامی مدارک و اسناد شرکت کنندگان در آزمون مورد بررسی قرار گرفته است، امکان خطا وجود ندارد؛ اما افرادی که نسبت به این موضوع اعتراض دارند می‌توانند با مراجعه به معاونت منابع انسانی جمعیت هلال احمر نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند.

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *