خانه / هلال احمر خراسان شمالی / تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمرخراسان شمالی ازانجام فعالیت های فرهنگی در خانه های هلال

تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمرخراسان شمالی ازانجام فعالیت های فرهنگی در خانه های هلال

تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمرخراسان شمالی ازانجام فعالیت های فرهنگی در خانه های هلال

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان ازانجام فعالیت های فرهنگی و راه اندازی کتابخانه های خانگی روستایی در خانه های هلال تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ؛ جمعی از کودکان اعضای خانه هلال شهرستان راز و جرگلان با مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان دیدار و گفتگو کردند.

حسن شکوری نسب در این دیدارضمن برقراری ارتباط صمیمی با این کودکان و ابراز خرسندی از فعالیت های فرهنگی و راه اندازی کتابخانه های خانگی درخانه هلال گفت: کودکان هر چه بیشتر به لحاظ عاطفی ،فرهنگی و سواد اجتماعی رشد پیدا کنند درآینده بهتر می توانند مسائل ومشکلات جامعه خود را حل کنند و در اداره زندگی خود نیز موفق تر خواهند بود.

وی با تأکید براینکه هلال احمر بدون توجه به رنگ و پوست و نژاد و فقط به لحاظ انسان بودن به همه توجه می کند،افزود: باید فضای خانه های هلال به گونه ای باشد که کودکان آن را مکانی امن برای خود بدانند و در این فضا رشد فرهنگی و اجتماعی پیدا بکنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان در ادامه گفت: بدون اینکه بخواهیم برخی محرومیت ها را توجیه کنیم، همین کمبودها در مواردی باعث ابتکار و خلاقیت در این منطقه شده است. وی از کودکان خواست در کنار انجام کارهای فرهنگی، فعالیت های امدادی را هم یاد بگیرند.

شکوری نسب گفت: خانه‌های هلال احمر با هدف بهره‌مندی از مشارکت همه افراد متقاضی فعالیت در هلال احمر و همچنین ترویج صلح و نوع دوستی، ارتقای آگاهی‌های عمومی درباره اصول و ارزش‌های انسان‌دوستانه، توسعه روحیه همکاری و همبستگی و خدمت به همنوع در مناطق روستایی تشکیل شده است.

به گفته خانم رحیمی عضو خانه هلال و مسئول کتابخانه خانگی روستای یکه سعود شهرستان رازو جرگلان هم گفت: تا کنون هشت کتابخانه خانگی درمناطق محروم این شهرستان ایجاده شده که کودکان علاوه برخواندن کتاب، فعالیتهای دیگر همچون نقاشی، روزنامه دیواری، قصه گویی و بازیهای بومی و محلی را انجام می دهند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان، بازدید ازدهمین نمایشگاه کتاب و تماشای فلیم در سینما از دیگر برنامه های این کودکان بود که علاوه برآن مدیر عامل جمعیت کتاب هایی را از نمایشگاه خریداری و به آنان هدیه کرد.

همچنین ببینید

برگزاری مراسم زیارت عاشورا

مراسم پرفیض دعای #زیارت_عاشورا امروز با حضور نماینده ولی فقیه،مدیر عامل ،معاونین هلال احمر استان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *