امروز : یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ جمعیت هلال احمر به عهد خود وفا کرده است/ما به عهد خود در ظاهر، باطن وعمل، عمل کرده ایم – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / امداد و نجات / جمعیت هلال احمر به عهد خود وفا کرده است/ما به عهد خود در ظاهر، باطن وعمل، عمل کرده ایم

جمعیت هلال احمر به عهد خود وفا کرده است/ما به عهد خود در ظاهر، باطن وعمل، عمل کرده ایم

دبیر کل جمعیت هلال احمر در مراسم
تجلیل از امداد رسان زلزله خراسان شمالی

جمعیت هلال احمر به عهد خود وفا
کرده است/ما به عهد خود در ظاهر، باطن وعمل، عمل کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ؛دبیر کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه درمراسم تجلیل از امداد گران زلزله ۲۳ اردیبهشت خراسان شمالی با بیان این مطلب گفت:
پیش از شروع کار در جمعیت هلال احمر با خودم عهد بستم پیش از وقوع حوادث، حین حوادث و بعد از حادثه برای تجلیل از امدادگران حاضر باشم. «محمدیون» افزود: طی ۶ ماه گذشته خراسان شمالی بیست و هشتمین استانی است که به آن سفر کرده ام، در هنگام وقوع زلزله ۵٫۷ ریشتری خراسان شمالی همچون دیگر حوادث درکشور ساعاتی پس از وقوع زلزله حضور یافتیم و امروز نیز به عهد سوم خودم وفا کردم وبرای تجلیل از امداد گران زلزله خراسان شمالی آمده ام. وی با اشاره به آمادگی بالای جمعیت هلال احمر کشور برای حضور سریع و به موقع در مواقع بحرانی اظهار داشت:
ما به قول های عملیاتی خودمان نیز برای تجهیز هر چه بیشتر جمعیت هلال احمر عمل کرده ایم و بر این اساس تا آخر امسال ۴۰۰ دستگاه خودرو ویژه امداد رسانی و ۱۰دستگاه بالگرد به مجموعه هلال احمر کشور افزوده خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: ما درفاز نخست توزیع البسه مناسب برای نیروهای هلال احمر را از خراسان شمالی آغاز کرده ایم و همچنین برای تأمین و تجهیز مایحتاج انبارهای جمعیت هلال احمر در کشور ازجمله در خراسان شمالی مشکلی نداریم تا پاسخ زحمات شبانه روزی نیروهای خدوم جمعیت را داده باشیم. به گزارش جمعیت هلال احمر خراسان شمالی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشورهمچنین صبح روز دوشنبه از استاندارد ترین پایگاه امدادی در حال احداث شرق کشوربازدید و روند این پروژه که ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد را از نزدیک بررسی کرد.
این پایگاه امدادی با ۱۵ هکتار در جنوب شهر بجنورد قرار گرفته است که برای احداث آن ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است و تاکنون ۸۰ میلیارد ریال آن از اعتبارات سفر رهبری به خراسان شمالی برای این پایگاه تأمین و هزینه شده است. بااحداث این پایگاه حوزه عملیات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به آن منتقل میشود. مجموعه امداد هوایی، فرماندهی عملیات، لجستیک ، انبارها و … از جمله تجهیزات تدارک دیده شده برای این پایگاه عملیاتی پیشرفته شرق کشور است.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

برگزاری مانور بزرگ ترکیبی امداد و نجات

برگزاری مانور بزرگ ترکیبی امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان بجنورد به مناسبت هفته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *