امروز : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ خدمات رسانی به 180 هزار نفر در حوزه سلامت – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / بهداشت و درمان / اداره بهداشت و درمان / خدمات رسانی به ۱۸۰ هزار نفر در حوزه سلامت

خدمات رسانی به ۱۸۰ هزار نفر در حوزه سلامت

‍مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت: در سال ۹۵ بیش از ۱۸۰ هزار نفر به طور مستقیم از خدمات حوزه سلامت هلال احمر استان بهره مند شدند که در مقایسه با سال ۹۲ رشدی معادل ۴۸۲ درصد داشته است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، شکوری نسب با بیان اینکه هم اکنون این جمعیت علاوه بر امدادرسانی در حوادث ،در حوزه درمان فعالیت های گسترده ای نیزدر سالهای اخیر آغاز کرده است ،گفت:تا پایان سال ۹۵ بیش از ۱۴ نوع خدمت در حوزه سلامت این جمعت ارائه شده که ۱۸۰هزار نفر سال گذشته از خدمات حوزه سلامت بهره مند شدند.

وی افزود: با صدور پروانه بهره برداری برای درمانگاه عمومی گرمه تعداد مراکز درمانی جمعیت هلال احمراستان به ۴ مرکز افزایش می یابد.

شکوری نسب با اعلام آمادگی برای تبدیل جمعیت استان ومیدان خرمشهربه قطب حوزه سلامت ،بیان کرد:هم اکنون تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی آزمایشگاه تشخیص طبی و مکان برای راه اندازی آماده است اما کمبود نیروی متخصص در استان این امکان را از جمعیت هلال احمر سلب نموده است.
وی در ادامه اعضای خانه های هلال را ظرفیت خوبی در کمک رسانی در حوادث عنوان کردو گفت: برنامه ریزی شده تا پایان امسال تعداد خانه های هلال در روستاها به ۳۲ خانه افزایش یابد

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی
www.rcs-khs.ir

همچنین ببینید

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۹۷

حضور پرشور پرسنل،امدادگران، داوطلبان به همراه مدیر عامل و مسئول دفترنماینده ولی فقیه در جمعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *