امروز : پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ راه اندازی در مانگاه عمومی هلال احمر گرمه تا دو ماه آینده – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / بهداشت و درمان / راه اندازی در مانگاه عمومی هلال احمر گرمه تا دو ماه آینده

راه اندازی در مانگاه عمومی هلال احمر گرمه تا دو ماه آینده

راه اندازی در مانگاه عمومی هلال احمر گرمه تا دو ماه آینده
راه اندازی در مانگاه عمومی هلال احمر گرمه تا دو ماه آینده

رییس شعبه هلال احمر شهرستان گرمه از رهن و تجهیز مکانی برای راه اندازی درمانگاه عمومی تا دو ماه آینده خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، حسن محمودیان گفت: با توجه به نیاز اقشار کم درآمد این منطقه به درمانگاه و ارائه خدمات شبانه روزی،تصمیم گرفته شد تا مکانی به صورت استیجاری تهیه و در مانگاه راه اندازی شود.

وی افزود: هم اکنون فضا با هزینه ۵۰۰میلیون ریال آماده سازی شده و بخشی از تجهیزات نیز با کمک  خیرین و جمعیت هلال احمر استان تهیه شده که درصورت تأیید فضا ازسوی دانشگاه علوم پزشکی استان،  راه اندازی می شود.

رییس شعبه هلال احمر شهرستان گرمه با بیان اینکه خدمات پرستاری،مامایی ،پزشک عمومی  و دندان پزشکی دراین درمانگاه به بیماران ارائه خواهد شد، گفت: با راه اندازی این مجموعه ۱۲ نفر ،پرستار ،ماما،پزشک عمومی و دندان پزشک فعالیت خواهند داشت.

محمودیان همچنین ازآغاز ساخت ساختمان مجموعه درمانی گرمه در سه طبقه در آینده خبردادو افزود: خیّرین این شهرستان زمینی را به ارزش ۳میلیارد ریال برای احداث در مانگاه عمومی اهدا کردند.

وی با اشاره به اهدای چند قطعه زمین دیگر برای تأمین هزینه های ساخت درمانگاه هلال احمر توسط خیّرین شهرستان گرمه ،گفت: طرح توجیهی این مجموعه درمانی آماده شده پیش بینی می شود برای ساخت این درمانگاه ۱۲ میلیارد ریال هزینه شود.

رییس شعبه هلال احمر شهرستان گرمه تصریح کرد: با راه اندازی این مجموعه درمانی در مرحله نخست خدمات پرستاری،مامایی ،پزشک عمومی  ، دندان پزشکی و در مرحله بعد فیزیو تراپی و بینایی سنجی نیز به مردم شریف این منطقه ارائه خواهد شد.

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *