امروز : یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ زلزله 5/3 ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛ – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / امداد و نجات / زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

زلزله خراسان رضوی
زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

۷۹ نیروی عملیاتی در حال بررسی منطقه حادثه/ ارزیابی ۴۲ روستای ۴ شهرستان تحت‌تاثیر زلزله

 

رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام اینکه زلزله ۵/۳ ریشتری بامداد امروز تاکنون گزارشی از خسارات جانی و مالی به همراه نداشته است، گفت: ۱۸ تیم ارزیاب و پشتیبان درحال بررسی مناطق تحت تاثیر لزله هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، مرتضی سلیمی با اعلام وقوع زلزله ۵/۳ ریشتری در عمق ۷ کیلومتری زمین که ساعت ۱:۴۲ دقیقه بامداد امروز منطقه سفید سنگ؛ بخش قلندرآباد شهرستان فریمان خراسان رضوی را تحت‌تاثیر قرار داده است، افزود: این زمین لرزه تا ساعت ۷ صبح ، ۲۵ پس‌لرزه داشته و تا کنون ۱۸ تیم ارزیاب و پشتیبان در حال مناطق متاثر از زلزله هستند.
وی با اشاره به به‌کارگیری ۷۹ نیروی عملیاتی و ۱۰ دستگاه خودروی کمک دار برای رسیدگی و ارزیابی شرایط مناطق متاثر از زلزله، عنوان کرد: هم‌اکنون ۲ دستگاه خودروی فرماندهی و ارتباطات مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان (EOC) خراسان رضوی در حالت آماده‌باش است.
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام ارزیابی ۴۲ روستا در مناطق زلزله‌زده، گفت: شهرستان‌های فریمان، سرخس، تربت جام و مشهد؛ متاثر از این زلزله بوده است و خوشبختانه تا این لحظه گزارشی مبنی بر خسارات جانی ومالی ارائه نشده و ارزیابی‌ها همچنان ادامه دارد.

 

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *