خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / امداد و نجات / زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

زلزله خراسان رضوی
زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

زلزله ۵/۳ ریشتری خراسان رضوی؛ تاکنون بدون خسارت جانی و مالی؛

۷۹ نیروی عملیاتی در حال بررسی منطقه حادثه/ ارزیابی ۴۲ روستای ۴ شهرستان تحت‌تاثیر زلزله

 

رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام اینکه زلزله ۵/۳ ریشتری بامداد امروز تاکنون گزارشی از خسارات جانی و مالی به همراه نداشته است، گفت: ۱۸ تیم ارزیاب و پشتیبان درحال بررسی مناطق تحت تاثیر لزله هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، مرتضی سلیمی با اعلام وقوع زلزله ۵/۳ ریشتری در عمق ۷ کیلومتری زمین که ساعت ۱:۴۲ دقیقه بامداد امروز منطقه سفید سنگ؛ بخش قلندرآباد شهرستان فریمان خراسان رضوی را تحت‌تاثیر قرار داده است، افزود: این زمین لرزه تا ساعت ۷ صبح ، ۲۵ پس‌لرزه داشته و تا کنون ۱۸ تیم ارزیاب و پشتیبان در حال مناطق متاثر از زلزله هستند.
وی با اشاره به به‌کارگیری ۷۹ نیروی عملیاتی و ۱۰ دستگاه خودروی کمک دار برای رسیدگی و ارزیابی شرایط مناطق متاثر از زلزله، عنوان کرد: هم‌اکنون ۲ دستگاه خودروی فرماندهی و ارتباطات مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان (EOC) خراسان رضوی در حالت آماده‌باش است.
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام ارزیابی ۴۲ روستا در مناطق زلزله‌زده، گفت: شهرستان‌های فریمان، سرخس، تربت جام و مشهد؛ متاثر از این زلزله بوده است و خوشبختانه تا این لحظه گزارشی مبنی بر خسارات جانی ومالی ارائه نشده و ارزیابی‌ها همچنان ادامه دارد.

 

همچنین ببینید

برگزاری مراسم زیارت عاشورا

مراسم پرفیض دعای #زیارت_عاشورا امروز با حضور نماینده ولی فقیه،مدیر عامل ،معاونین هلال احمر استان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *