امروز : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ قدردانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از پرستاران داوطلب – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / بهداشت و درمان / اداره بهداشت و درمان / قدردانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از پرستاران داوطلب

قدردانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از پرستاران داوطلب

مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان در مراسمی به مناسبت روز پرستار، ضمن دیداربا پرستاران داوطلب فعال، روز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ حسن شکوری نسب در این جلسه که با حضور پرستاران و پرسنل حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر استان برگزارشد با بیان اینکه ولادت حضرت زینب(س) یادآور جانفشانی ها و ایثارگی های قشری فهیم و فرهیخته از جامعه است افزود: پرستاران انسان هایی هستند صبور و بی ادعا كه به معنای واقعی كلمه خالصانه كار میكنند تا زخم های جسم و روح بیمار را التیام بخشند.
وی گفت: اما جمعیت هلال احمر که فعالیت هایش با هدف تسکین آلام بشری و به صورت داوطلبانه صورت می گیرد، شاهد حضور پرستاران داوطلبی است که در برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه جمعیت مشارکتی فعال، پویا و مؤثر ایفا می کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان با اشاره به حضور پرستاران داوطلب در زلزله اردیبهشت ماه خراسان شمالی، زلزله کرمانشاه،کاروانهای سلامت وانجام کارهای تیمی موفق در حوزه درمان، تصریح کرد: در ۴ ساله اخیر درمانگاه ها و کیلینیک تخصصی این جمعیت بیش از ۲۰ هزار نفر ماهانه مراجعه کننده داشته که این نشان دهنده ی حجم بالای فعالیت جمعیت هلال احمر در حوزه سلامت است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی خدمات پرستاری و پزشکی و همچنین گفتاردرمانی، شنوایی سنجی، خدمات ارتوپدی فنی، فیزیوتراپی، کار درمانی از دیگر خدمات درمانگاه های عمومی هلال احمر استان است. در پایان این مراسم از پرستاران فعال جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تقدیر شد.
هلال احمر خراسان شمالی دارای درمانگاه عمومی در بجنورد و شیروان و همچنین کلینیک تخصصی امام رضا و داروخانه در بجنورد است که بیش از ۱۴ نوع خدمت را در حوزه سلامت ارایه میدهد.

سایت خبری جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
www.rcs-khs.ir

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه آموزشی مداخلات روانی تیم سحر با حضور استاد حسین خلیلی زاده ازسازمان بهزیستی استان در جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی

برگزاری کارگاه آموزشی تیم های سحر با موضوع حمایت روانی حادثه دیدگان در بلایای طبیعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *