امروز : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ محسن نجات سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت. – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / اسلایدر / محسن نجات سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.

محسن نجات سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار/یا مدبر اللیل و النهار/یا محوّل الحول و الاحوال/حوّل حالنا الى احسن الحال/

نوروز نشانه‌ای از منطق زیبای رویش و حرکت آفرینش به سمت کمال است و بهار، فصل نو شدن و از نورستن وفصل ایمان و شکوه جلوه خداوندی است . بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین ،آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است. هزاران سپاس خدای را که نعمت درک بهاری دیگر را نصیب ما ساخت تا شادمانه به پیشواز یکی از زیباترین حقایق نهفته در دل هستی بشتابیم.
اینک که پس ازیک سال تلاش و کوشش خالصانه در راستای تحقق اهداف بلند و متعالی جمعیت هلال احمردر آستانه سال جدید و گشایش فصلی تازه از فعالیت ها و خدمات جمعیت هلال احمر در قالب طرح های نوروزی، قرار گرفته ایم ، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به مردم فهیم وهمه مدیران دستگاه های اجرایی و نیزخانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان اعم از پرسنل خدوم و تلاشگر ، امدادگران و نجاتگران خستگی ناپذیر و توانمند، داوطلبان نیکوکار وخیراندیش و جوانان باانگیزه و پرنشاط و خانواده‌های محترمتان در جای جای استان ، برایتان سالی پر از معنویت، آرامش، امنیت و تعالی مسئلت دارم .

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی
@helal_kh_shomali

همچنین ببینید

جوانان سرمایه های اجتماعی جامعه و تصمیم گیر و تصمیم ساز هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *