امروز : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تأکید کرد: جذب به موقع اعتبارت و جلوگیری از هزینه های غیر ضرور – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / اخبار ستادی / مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تأکید کرد: جذب به موقع اعتبارت و جلوگیری از هزینه های غیر ضرور

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تأکید کرد: جذب به موقع اعتبارت و جلوگیری از هزینه های غیر ضرور

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تأکید کرد:
جذب به موقع اعتبارت و جلوگیری از هزینه های غیر ضرور
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان از روئسای شعب این جمعیت خواست برنامه های خود را هدفمند و پویا تر انجام دهند تا فعالیتهای این جمعیت در ستاد مثبت ارزیابی شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ؛جلسه دوره ای شورای مدیران هلال احمر،با حضور مدیر عامل، مدیران شعب و معاونین  جمعیت هلال احمر استان برگزار شد که در این جلسه ، محسن نجات در ابتدا از زحمات تمامی معاونین، روسای شعب ، کارکنان و داوطلبان برای  زحماتی که در خدمت رسانی و امداد رسانی به مردم تلاش میکنند، قدر دانی کرد.
وی افزود: روسای شعب تلاش نمایند تا با مسئولین شهرستانی و فرمانداران ، ارتباط مناسبی برقرار نمایند تا امور هلال احمرخراسان شمالی، با کمک مسئولین استانی و شهرستانی ، از کیفیت و جایگاه مناسب تری برخوردار باشد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در ادامه سخنان خود با تأکید بر شرایط خاص اعتبارات  و استان ، گفت: تمامی  مدیران هلال احمر استان بایستی ، نسبت به صرف هزینه های مربوطه و مدیریت منابع دقت بیشتری داشته و اصل صرفه جویی را برای بهبود و کنترل وضعیت موجود در نظر بگیرند.
نجات همچنین با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان ،تفرقه افکنی  و جلوگیری از برگزاری جشنهای چهل سالگی انقلاب، افزود: ما در  مجموعه هلال احمر تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا این جشن با قوت و اقتدار و با عزت برگزار شود.
در ادامه جلسه معاونین و مدیران شعب با ارائه عملکرد ۹ ماهه به ارائه نظرات و پیشنهادات پرداختند.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *