امروز : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ مراجعه بیش از هزار نفر به پست های ثابت و سیار جمعیت هلال احمر/ پیوستن هزارو200 نفر به کمپین نه به تصادفات جاده ای – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / اسلایدر / مراجعه بیش از هزار نفر به پست های ثابت و سیار جمعیت هلال احمر/ پیوستن هزارو۲۰۰ نفر به کمپین نه به تصادفات جاده ای

مراجعه بیش از هزار نفر به پست های ثابت و سیار جمعیت هلال احمر/ پیوستن هزارو۲۰۰ نفر به کمپین نه به تصادفات جاده ای

مراجعه  بیش از هزار نفر به پست های ثابت و سیار جمعیت هلال احمر/ پیوستن  هزارو۲۰۰ نفر به کمپین نه به تصادفات جاده ای
سرپرست  جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از استقبال مردم و مسئولان از کمپین نه به تصادفات جاده ای خبر دادو گفت: با گذشت چهار روز از اجرای این طرح هزارو ۲۰۰ نفر با مضای میثاق نامه به این کمپین پیوستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  جمعیت هلال احمراستان ، محسن نجات  افزود: این کمپین در راستای طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی به عنوان یکی از فعالیت های جمعیت هلال احمر با رویکرد پیشگیرانه است.
وی همچنین گفت: در این مدت هزارو۳۰ نفر به پست های ثابت و سیار جمعیت هلال احمر مراجعه کردند که از این تعداد ۶۱۳ نفر از خدمات ارائه شده توسط اعضای جوان مستقر در این پستها بهره مند شدند.
براساس این گزارش پست های بجنورد،فاروج و اسفراین به ترتیب بیشترین مراجعه کننده را داشتند و بیش از هزارو ۴۰۰ نقشه راهنمای استان،بروشور و سایر محصولات فرهنگی بین مسافران توزیع شد.

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *