امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ نماینده محترم ولی فقیه در خراسان شمالی:خدمت به خلق توفیق الهی است – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / نماینده محترم ولی فقیه در خراسان شمالی:خدمت به خلق توفیق الهی است

نماینده محترم ولی فقیه در خراسان شمالی:خدمت به خلق توفیق الهی است

 

 

نماینده محترم ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: حضور هلال احمر در هر بحران و حادثه ای برای کمک به همنوع وخدمت به خلق عبادت است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ؛ مدیر عامل این جمعیت به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین خوددیروز  با حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی دیدار کردند.

 نماینده محترم ولی فقیه در خراسان شمالی در این دیدار خدمت به خلق را توفیق الهی دانست و افزود: خدمت به مردم ارزش بالایی دارد وهلال احمر با  احساس مسئولیت در برابر مشکلات و حضور در زمان وقوع حوادث باعث شده تا مردم به این نهاد بیش از پیش اعتماد کنند.

امام جمعه محترم بجنورد خدمت برای پیشرفت نظام اسلامی را وظیفه تمام مسئولین دانست و گفت: باید تلاش کنیم جنگ اقتصادی که دشمن به راه انداخته با مدیریت رهبر عزیز و همکاری مردم از این بحران به سلامت عبور کنیم .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر همیشه برای کمک به محرومان پیشتاز بوده ،گفت: تا کنون برای کمک به مردم سیستان و بلوجستان ۹ هزار بطری آب معدنی در قالب نذر آب جمع آوری و ارسال شده است.

محسن نجات در ادامه گزارشی از عملکرد این جمعیت و برگزاری مانورهای آمادگی و توان افزایی امداد گران ارائه کرد.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *