امروز : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ نمره بالای استاندار خراسان شمالی به عملیات امدادونجات در زلزله این استان – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / روابط عمومی / نمره بالای استاندار خراسان شمالی به عملیات امدادونجات در زلزله این استان

نمره بالای استاندار خراسان شمالی به عملیات امدادونجات در زلزله این استان

استاندار خراسان شمالی

نمره بالای استاندار خراسان شمالی به عملیات امدادونجات در زلزله این استان؛

امدادرسانی به زلزله‌زدگان با کمک هلال احمر آغاز شد

استاندار خراسان شمالی بر همکاری دستگاه‌های مختلف در سوانح تاکید و از عملکرد جمعیت هلال احمر در زلزله اخیر این استان ابراز رضایت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ محمدرضا صالحی، استاندار خراسان شمالی امروز در دیدار با مدیران جمعیت هلال احمر از عملکرد این جمعیت در زلزله اخیر این استان اظهار رضایت کرد.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمين معزی؛ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، مصطفی محمدیون؛ دبیرکل جمعیت هلال‌احمر؛ مهدی علیپور؛ خزانه دار، مرتض سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات و حسن شکوری نسب؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی حضور داشتند، محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی با تشکر از خدمات و حضور مسئولان هلال احمر در مناطق زلزله زده، تصریح کرد: با کمک هلال احمر، عملیات نجات پایان یافت و امداد شروع شد. در مرحله اول برقراری آرامش مهم بود و اکنون نیز همه امکانات تامین شده است.

وی خواستار همکاری دستگاه های مختلف در زمان سوانح شد و گفت: هماهنگی استان در بخش عملیات امداد و نجات نمره بالایی گرفت.

استاندار خراسان شمالی همچنین اظهار داشت: سال هاست که داوطلب هلال احمر هستم و خود را هلال احمری می دانم.

تامین کمک به زلزله زدگان در اسرع وقت

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر نیز در این دیدار، با بیان اقدامات انجام شده از نخستین ساعت وقوع زلزله در خراسان شمالی، گفت: اعتبارات لازم برای اقدامات امدادی فراهم شد و جمعیت هلال احمر هر کمکی در ادامه لازم باشد در اسرع وقت تامین خواهد کرد.

جمعیت هلال احمر پس از وقوع زلزله شنبه شب ۲۳ اردیبهشت در شهرستان های بجنورد و مانه و سملقان، بلافاصله اقدام به عملیات امداد و نجات و اسکان اضطراری بیش از ۱۵ هزار تن زلزله زده کرده است.
روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

‍ ‍ روحانیون در کانونهای طلاب جمعیت هلال احمر طلایه دارن امداد معنوی در کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *