امروز : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ همایش نقش هلال احمر در دفاع مقدس برگزارشد – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / اخبار ستادی / همایش نقش هلال احمر در دفاع مقدس برگزارشد

همایش نقش هلال احمر در دفاع مقدس برگزارشد

تفکر جهادی امدادگران هلال احمر به برکت ایثارگری و رشادت شهدای امدادگر شکل گرفته است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت:تفکر جهادی امدادگران هلال احمر به برکت ایثارگری و رشادت شهدای امدادگر شکل گرفته است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ؛ محسن نجات امروز در همایش نقش هلال احمر در دفاع مقدس که با حضور مسئولان استانی ،امدادگران و کارکنان این جمعیت برگزارشد، افزود: خراسان شمالی در دوران هشت سال دفاع مقدس ۱۲ شهید امدادگر تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
وی با بیان اینکه برکت خدمت خالصانه همیشه درهلال احمر ساری و جاری بوده است ،گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر در کنار نیروهای نظامی خدمات قابل توجه و موثری را به رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس ارائه دادند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان با اشاره به اهداف هفت گانه جمعیت هلال احمر تربیت امدادگر از طریق آموزشهای کمکهای اولیه و فوریتهای پزشکی را ازمهمترین اقدامات هلال احمردر زمان جنگ عنوان کرد و افزود: همچنین تفکیک کمکهای مردمی و ارسال آن به مناطق جنگی ،راه اندازی بانکهای خون در جبهه و پشت جبهه برای مجروحان از جمله اقدامات این جمعیت بود.
وی در ادامه با اشاره به نقش مؤثر جمعیت هلال احمر و امدادگران در کمک رسانی به رزمندگان در جنگ و تأمین دارو برای اسرای جنگی ،اضافه کرد: جمعیت هلال احمر با همکاری صلیب سرخ و رساندن مکاتبه های اسرا ۶ میلیون نامه به خانواده آنان وهمچنین درجست وجوی مفقودان جنگ تحمیلی و ایجاد بیمارستانهای صحرایی فعالیت های ثمربخش بسیار زیادی داشته است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان همچنین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع هنرمندان که فرمودند باید با ایجاد یک نهضت ترجمه آثار مکتوب و آثار هنری و فیلمهای دفاع مقدس پیام روح ایمان و مجاهدت و شکست ناپذیری ملت ایران را به گوش جهانیان برسانیم، تأکیدکرد: ما نیزدر راستای فرمایشات رهبری ،وصیت نامه شهدای امدادگر که قابلیت تبدیل به دیوان اشعار وتولید فیلم های داستانی کوتاه را دارند پیگیری خواهیم کرد.
جمعیت هلال احمر درهشت سال دفاع مقدس ۴۸۶ شهید امدادگر تقدیم کرده است.

همچنین ببینید

امدادرسانی هلال احمر خراسان شمالی به بیش ازدو هزار مسافر

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *