امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ پدافند غير عامل در مديريت بحران نقش تعيين كننده ای دارد – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / جوانان / پدافند غير عامل در مديريت بحران نقش تعيين كننده ای دارد

پدافند غير عامل در مديريت بحران نقش تعيين كننده ای دارد

پدافند غير عامل در مديريت بحران نقش تعيين كننده ای دارد
معاون جوانان هلال احمر خراسان شمالی از برگزاری مانورهای پدافند غیر عامل در سطح مدارس استان و آموزش ۱۰ هزار نفر در قالب طرح خادم در هفته پدافند غیر عامل خبرداد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ؛مهدی علی آبادی با بیان اینکه عمده ترين هدف پدافند غيرعامل، ايمن سازي و کاهش آسيب پذيري زيرساخت هاي مورد نياز مردم است گفت: برگزاری مانورها و بالا بردن سطح آگاهی مردم در مخاطرات طبیعی برای مدیریت کردن بحران به وجودآمده، بسیار مؤثر خواهدبود.
وی آموزش و آشنایی با مباحث امدادی، شناسایی مکان های امن، پناهگیری و تخلیه اضطراری،اطفاء حریق، حفظ آرامش و برگزاری مسابقات امدادی از جمله برنامه های مانورهای پدافند غیر عامل و کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران عنوان کرد.
معاون جوانان جمعیت هلال احمراستان گفت:کارکرد پدافند غیرعامل افزایش پایداری شهرها و تداوم خدمات به مردم در شرایط بحران است و از جمله سازمان هایی که می توانند در این عرصه بسیار موثر عمل کنند، سازمان های درگیر در حوادث هستند.
علی آبادی ضمن تبریک هفته پدافند غیر عامل از سازمانهایی که در این مانورها با جمعیت هلال احمر همکاری داشتند تقدیرو تشکرکرد.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی

گزارش تصویری از فعالیتهای صورت گرفته در هفته پدافند غیر عامل:

همچنین ببینید

جشنواره آب کیمیاست

به گزارش رابط خبری امور جوانان : جشنواره آب کیمیاست در بجنورد برگزار گردید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *