خانه / هلال احمر خراسان شمالی / روابط عمومی / پیام رئیس جمعیت هلال احمر به دنبال حمایت مقام معظم رهبری برای کمک به آوارگان مظلوم میانمار

پیام رئیس جمعیت هلال احمر به دنبال حمایت مقام معظم رهبری برای کمک به آوارگان مظلوم میانمار

پیام رئیس جمعیت هلال احمر به دنبال حمایت مقام معظم رهبری برای کمک به آوارگان مظلوم میانمار

قدردانی رئیس جمعیت از اقدام انسان‌دوستانه رهبر معظم انقلاب برای کمک به مردم آواره و مظلوم میانمار/چراغی که حضرتعالی روشن کردید، با لطف مردم خیرخواه ایران زمین؛ نام ایران را ماندگارتر می‌کند

رئیس جمعیت هلال احمر به دنبال حمایت ویژه یک میلیارد تومانی از سوی مقام معظم رهبری برای کمک به آوارگان مظلوم میانمار طی پیامی از حسن توجه و اقدام انسان دوستانه ایشان قدردانی کرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در پیام تشکر دکتر علی اصغر پیوندی – رئیس جمعیت هلال احمر آمده است:

«محضر مبارک حضرت آیت الله خامنه ای

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

با سلام و احترام فراوان

اینجانب به عنوان عضو کوچکی از مجموعه بزرگ هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از حسن توجه، مناعت طبع و اقدام انسان دوستانه حضرتعالی برای کمک به مردم آواره و مظلوم میانمار تشکر و قدردانی می نمایم.

پیرو تاکیدات حضرتعالی و در اولین ماموریت خارجی ام به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر ایران در مرز بنگلادش و میانمار شاهد رنج ها و زخم های فراوانی بر تن مسلمانان محروم گریخته از میانمار بودم. بار مصیبت و محنت انباشته در آن دیار آنقدر سنگین است که وصف آن در قالب کلمات به هیچ صورت ممکن نیست. بی گمان جز با همیاری همه ملت ایران نمی توان بر این درد بزرگ بشریت مرهم گذاشت. چراغی که حضرتعالی همچون همیشه در این راه روشن کردید، با لطف و احسان مردم خیرخواه ایران زمین می تواند فروزان تر از گذشته نام کشور عزیز اسلامی مان را در جغرافیای احسان و نیکوکاری ماندگار کند.

امیدوارم با تلاش های مستمر در جمعیت هلال احمر و برنامه مدون و جامعی که در این خصوص تهیه شده، بتوانیم مرهمی بر این رنج ها و زخم ها و امانتداری صالح برای الطاف ویژه حضرتعالی و همه مردم نیکوکار ایران اسلامی در عرصه های بین المللی باشیم. ان شاالله.»

 

همچنین ببینید

‍ ‍ روحانیون در کانونهای طلاب جمعیت هلال احمر طلایه دارن امداد معنوی در کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *