امروز : یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ‍ اجرای هفتمین مرحله طرح دادرس،دانش آموز آماده در روزهای سخت – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / شهرستان ها / بجنورد / ‍ اجرای هفتمین مرحله طرح دادرس،دانش آموز آماده در روزهای سخت

‍ اجرای هفتمین مرحله طرح دادرس،دانش آموز آماده در روزهای سخت

‍ اجرای هفتمین مرحله طرح دادرس،دانش آموز آماده در روزهای سخت

هفتمین مرحله المپیاد طرح دادرس در بین مدارس شهرستان بجنورد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بجنورد؛سرپرست هلال احمر شهرستان با اعلام این خبر گفت:دانش آموزان ۲۷ مدرسه شهرستان بجنورد بعد از فراگیری آموزشهای امداد و کمک های اولیه در طول سال تحصیلی امروز به رقابت پرداختند.
ابراهیم پرفند افزود: در این دوره از المپیاد، ۳۸۰ دانش آموز پسر و دختر پایه هشتم، در آیتم های حمل مصدوم،cpr،ارزیابی اولیه مصدوم،پناهگیری و خروج اضطراری در قالب تیم های ۱۴ نفره از هر مدرسه به رقابت پرداختند.
وی ضمن تقدیر از همکاری آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشت: از مهمترین اهداف برگزاری این طرح توانمند سازی دانش آموزان در حوزه فعالیتهای اجتماعی و افزایش آمادگی در راستای پاسخگویی به حوادث و مخاطرات است.
پرفند خاطرنشان کرد: گسترش فعالیت های داوطلبانه و ارائه آموزشهای امداد و کمک های اولیه از مهمترین اهداف جمعیت هلال احمر میباشد و مشارکت دانش آموزان در این فعالیت ها موثر است.
گفتنی است: این مسابقات امروز پنج شنبه در مدارس ابن سینا و امیرکبیر شهرستان بجنورد با همکاری آموزش و پرورش شهرستان و بازدید مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

روابط عمومی هلال احمر شهرستان بجنورد
@helal_ahmar_bojnord

همچنین ببینید

روز درختکاری

کاشت نهال توسط دانشجویان کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور بجنورد به مناسبت روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *