امروز : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ‍ استفاده از ظرفیت نیروهای داخلی جمعیت هلال احمر باعث رشد و تعالی مجموعه می شود – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / اسلایدر / ‍ استفاده از ظرفیت نیروهای داخلی جمعیت هلال احمر باعث رشد و تعالی مجموعه می شود

‍ استفاده از ظرفیت نیروهای داخلی جمعیت هلال احمر باعث رشد و تعالی مجموعه می شود

‍ استفاده از ظرفیت نیروهای داخلی جمعیت هلال احمر باعث رشد و تعالی مجموعه می شود

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت :استفاده از ظرفیت وتوانمندی نیروهای با تجربه باعث رشد وتعالی مجموعه می شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ دکتراحمدی در نشست با مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان در بجنورد با اشاره به اینکه اعتماد به جوانان در حوزه مدیریتی رشد سازمانی را درپی خواهد داشت ,افزود:جلب رضایت و اعتماد مردم به مجموعه هلال احمر سرمایه بزرگ اجتماعی است.
وی در ادامه همچنین با تاکید بر استفاده درست بر ظرفیت و امکانات استانهای معین در زمان وقوع حوادث گفت:ما باید تلاش کنیم تا جانمایی درستی برای استفاده از تمام ظرفیت ها وتوانایی های استانهای معین در مواقع بحران داشته باشیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تقویت گفتگو را برای تعامل بیشتر با استانهای معین را راهکاری برای ارایه خدمات بهتر عنوان کرد.

محسن نجات سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با تقدیر و تشکر از حضور مدیر عامل،نماینده ولی فقیه و معاونین جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تعامل با استانهای معین از طریق گفتگو برای ارایه خدمات بهتر به حادثه دیدگان استقبال کرد وگفت:با توجه به حادثه خیز بودن خراسان شمالی همدلی و همکاری بیشتر استانهای معین می تواند بسیار مؤثرباشد.

سایت خبری روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی 👇👇👇👇
www.rcs-khs.ir

همچنین ببینید

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۹۷

حضور پرشور پرسنل،امدادگران، داوطلبان به همراه مدیر عامل و مسئول دفترنماینده ولی فقیه در جمعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *