امروز : چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ‍ برگزاری دومین مانور بزرگ بهداشت و درمان هلال احمر خراسان شمالی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / بهداشت ,درمان و توان بخشی / ‍ برگزاری دومین مانور بزرگ بهداشت و درمان هلال احمر خراسان شمالی

‍ برگزاری دومین مانور بزرگ بهداشت و درمان هلال احمر خراسان شمالی


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت: دومین مانور تیم های بهداشت و درمان اضطراری BHCU در روستاهای کم برخوردار امروز درشهرستان اسفراین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ این مانور که با حضور مدیر عامل، معاونین و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و برخی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، حسن شکوری نسب در حاشیه برگزاری این مانور افزود: این مانور با حضور پنج تیم بهداشت و درمان اضطراری BHCU شهرستان های اسفراین، شیروان ،فاروج و جاجرم در دهستان زرق آباد اسفراین شامل روستاهای عمارت ، کلاته خوش ، علی آباد ، کلاته رضا و کلاته بزرگ برگزار شد.
وی هدف از برگزاری این مانور را ساماندهی تیم های بهداشت و درمان اضطراری استان و شعب تابعه و همچنین آمادگی تیم ها در برابر حوادث غیر مترقبه و ارائه ی خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق روستایی و محروم عنوان کرد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان افزود : دراین مانور هر تیم شامل پزشک ، پرستار، ماما ، تکنیسین دارو، روانشناس، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس تغذیه بود که خدمات ویزیت رایگان و تحویل دارو رایگان و مشاوره تزریقات به ۶۵۰ نفر از اهالی این روستاها ارائه شد.
همچنین آقای شکوری نسب مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با ابراز خرسندی از برگزاری این مانوردرمانی در مناطق محروم، از آقای دکترهادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی که از روند اجرای این مانور بازدید کرد ،تشکر و قدردانی نمود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در این مانور علاوه بر درمان اضطراری ،آموزش کمکهای اولیه،طرح خادم و فضای دوستارکودک نیز اجراشد که ۸۵ نفر از پرسنل ، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر در این مانور شرکت داشتند.

تصاویری ازمانور بزرگ بهداشت و درمان هلال احمر خراسان شمالی

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی

 

همچنین ببینید

راه اندازی درمانگاه عمومی و تخصصی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *