امروز : چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ‍ تاثیر کمپین نه به تصادفات جاده ای در کاهش تصادفات استان – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / اخبار ستادی / ‍ تاثیر کمپین نه به تصادفات جاده ای در کاهش تصادفات استان

‍ تاثیر کمپین نه به تصادفات جاده ای در کاهش تصادفات استان

تاثیر کمپین نه به تصادفات جاده ای در کاهش تصادفات استان
به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر به همراه جمعی از معاونان و مدیران با سردار مظاهری فرمانده نیروی انتظامی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ؛ فرمانده نیروی انتظامی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از کاهش ۲۰ درصدی تصادفات جاده ای که با همکاری دستگاه های اجرایی تحقق یافته است گفت: نتیجه هم افزایی و همکاری به موقع دستگاه های مربوطه باعث شد تا تصادفات جاده ای در سال ۹۷ کاهش چشمگیری داشته باشد.
سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه تصادفات جاده ای یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است افزود: نجات جان انسانها بسیار ارزشمند بوده و ما باید تلاش کنیم با کاهش تصادفات آسیب های روحی و روانی کمتری به خانواده ها وارد شود.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این دیدار آموزش را یکی از دغدغه های هلال احمر برشمرد و گفت: دغدغه جمعیت هلال احمر فرهنگ سازی و ایجاد یک محله تاب آور است که این امر با ارائه آموزشهای همگانی با همکاری هلال احمر،شهرداری و مدیریت بحران استان به زودی میسر خواهد شد.
محسن نجات؛ راه اندازی کمپین نه به تصادفات جاده ای را یکی از اقدامات هلال احمر در ایام تعطیلات عنوان کرد و گفت: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر آمادگی دارند تا به عنوان کمک یار با پلیس همکاری کنند.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی
Sapp.ir/akhbar_rcs_khs

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *