امروز : دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ‍ تقدیر معاون استاندار از عملکرد جمعیت هلال احمر خراسان شمالی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / ‍ تقدیر معاون استاندار از عملکرد جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

‍ تقدیر معاون استاندار از عملکرد جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

‍ تقدیر معاون استاندار از عملکرد جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛
هلال احمر نوک پیکان مقابله با حوادث غیرمترقبه در استان است
معاون ‌‌سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی از عملکرد جمعیت هلال احمر استان به مدیرعاملی محسن نجات تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ ولی الله حیاتی در آیین افتتاحیه پروژه های جمعیت هلال احمر استان گفت: جمعیت هلال احمر نوک پیکان مقابله با حوادث غیر مترقبه در استان است و از مدیرعامل و تمام افرادی که در این سازمان خالصانه زحمت می کشند تقدیر و تشکر می کنیم.
وی افزود: بنده عینا شاهد تلاش های شبانه روزی و زحمات طاقت فرسای این عزیزان در شرایط مختلف به ویژه در برف و کولاک اخیر که استان را در نوردید بودم که چگونه به مسافرانی که در جاده های استان مانده بودند یاری می رساندند.
وی وجود نیروهای جوان، پرتوان و عملیاتی در جمعیت هلال احمر را از ویژگی های مهم این سازمان بر شمرد و گفت: خراسان شمالی جزو پنج استان حادثه خیز کشور است که انواع و اقسام حوادث در آن به وقوع می پیوندد. از این رو انتظار داریم مسئولان کشوری این سازمان به طور ویژه به خراسان شمالی نگاه کنند تا جمعیت هلال احمر بتواند با امکانات کامل خدمات بشر دوستانه اش را برای همگان عرضه دارد.

Home

همچنین ببینید

تحویل یک دستگاه ایسوزو ست نجات به جمعیت هلال احمر گرمه

یک دستگاه ایسوزو ست نجات به ارزش یک میلیاردو پانصدمیلیون تومان باپیگیری های مستمر سرپرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *