خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / امور جوانان / اداره دانشجویی و جوانان / ‍ ‍ پایان بیست و هشتمین مرحله استانی مسابقات رفاقت مهر درخراسان شمالی

‍ ‍ پایان بیست و هشتمین مرحله استانی مسابقات رفاقت مهر درخراسان شمالی

‍ ‍ ‍ ‍ ‍ پایان بیست و هشتمین مرحله استانی مسابقات رفاقت مهر درخراسان شمالیبیست و هشتمین مرحله استانی مسابقات رفاقت مهر در خراسان شمالی با برتری شهرستان فاروج راز وجرگلان و بجنورد در بخش برادران و برتری شهرستانهای فاروج و شیروان دربخش خواهران به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ معاون امور جوانان استان گفت: در مرحله استانی مسابقات رفاقت مهر ۱۷۰ نفر از اعضاء شرکت کننده در رشته هاي امداد و کمک های اولیه ،چادرزنی، حمل مصدوم و زبان انگلیسی به رقابت پرداختند.

مهدی علی آبادی گفت: هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را افزایش توان خود امدادی وکاهش خطر وتقویت کار گروهی و پرورش جوانان برای بحران های آینده اعلام کرد و گفت :ضرورت گسترش وتوسعه مهارتهای امدادی دربین جوانان حس انسان دوستی وکمک به همنوع را دربین آنها تقویت می کند.
در پایان این مسابقات طی مراسم اختتامیه ای نتایج تیم های منتخب به شرح ذیل اعلام شد؛
در بخش برادران در #رشته‌امدادوکمک‌های‌اولیه تیم شهرستانهای #رازوجرگلان‌اسفراین‌وشیروان، در #رشته‌چادرزنی شهرستانهای #فاروج‌شیروان‌ومانه‌وسملقان و در #رشته‌حمل‌تخصصی‌مصدوم شهرستانهای #فاروج‌شیروان‌مانه‌وسملقان مقام اول تا سوم را کسب کردند.
وهمچنین در بخش خواهران این مسابقات در #رشته‌امدادوکمک‌های‌اولیه تیم شهرستانهای #شیروان‌مانه‌وسملقان‌‌واسفراین، در #رشته‌چادرزنی شهرستانهای #فاروج‌شیروان‌واسفراین و در #رشته‌حمل‌تخصصی‌مصدوم شهرستانهای #شیروان‌اسفراین‌فاروج مقام های اول تا سوم را کسب کردند.وهمچین در رشته زبان انگلیسی دربخش برادران تیم بجنورد و در بخش خواهران تیم شیروان
توانستند مقام اول این مسابقات را کسب کنند.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی
www.rcs-khs.ir

همچنین ببینید

برگزاری مراسم زیارت عاشورا

مراسم پرفیض دعای #زیارت_عاشورا امروز با حضور نماینده ولی فقیه،مدیر عامل ،معاونین هلال احمر استان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *