امروز : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 🚨گزارش امداد رسانی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / معاونت ها / امداد و نجات / اداره عملیات امداد و نجات / 🚨گزارش امداد رسانی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

🚨گزارش امداد رسانی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

🚨گزارش امداد رسانی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

 

به گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد ونجات حوادث پوشش داده در روز جمعه ۱۰ فرودین ماه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به شرح ذیل می باشد:

⭕️گزارش ۱:
برخورد دو خودروی پراید در کیلومتر ۸ محور بجنورد به شیروان- روبروی پارک بابا امان ۲ نفر مصدوم که یکنفر از آنان توسط نجاتگران پایگاه باباامان به مراکز درمانی انتقال یافتند.

⭕️🏴گزارش ۲:
برخورد دو خودروی پژو پارس با سمند ۶ نفر مصدوم و یک نفر فوتی در صحنه به همراه داشت که توسط پايگاه چمن بيد رها سازی و یک نفر از آنان به مراکز درمانی انتقال یافتند.

⭕️گزارش ۳:
سقوط از ارتفاعات محلی کلات شهرستان اسفراین یک نفر مصدوم به همراه داشت که توسط تیم امداد و نجات پایگاه ایرج به مراکز درمانی انتقال یافت.

⭕️گزارش شماره۴:
دو نفر مصدوم براثر سوختگی به پایگاه اسدلی شهرستان اسفراین مراجعه نمودند که بعد از انجام با کمک های اولیه به مراکز درمانی انتقال یافتند.

⭕️گزارش ۵:
واژگونی پراید وانت در کیلومتر ۲۷ بجنورد به شیروان ۲ نفر مصدوم به همراه داشت که یک نفر از آنان توسط نجاتگران پایگاه سیساب به مراکز درمانی انتقال یافتند.

⭕️گزارش ۶ :
مراجعه حضوری یک نفر مصدوم براثر شکستگی دست و پا به پایگاه تنگه راز که به مراکز درمانی انتقال یافت.

⭕️گزارش ۷:
گرفتار شدن یک نفر در ارتفاعات روستای روئین اسفراین که توسط ۷ نفر از نجاتگران تیم واکنش سریع استان و اسفراین نجات یافت.

⭕️گزارش ۸:
واژگونی خودروی ام وی ام در کیلومتر ۲۰ محور بجنورد به شیروان-دوراهی قاضی) ۴ نفر مصدوم به همراه داشت که یک از آنان توسط نجاتگران پایگاه سیساب به مراکز درمانی انتقال یافتند.

⭕️گزارش ۹:
برخورد دو خودروی mvmبا پیکان در کیلومتر ۸۳ محور آشخانه به گلستان (روستای چشمه خان) یک نفر مصدوم به همراه داشت که توسط نجاتگران پایگاه دو راهی دشت خدمات درمانی انجام گرفت.

⭕️گزارش ۱۰:
مراجعه حضوری یک نفر بر اثر ناراحتی قلبی به پایگاه موقت باباامان که توسط آمبولانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

⭕️گزارش شماره ۱۱:
واژگونی پراید در کیلومتر ۶ گرمه به میامی دو نفر مصدوم به همراه داشت که توسط نجاتگران پایگاه درق رها سازی و به مراکز در مانی انتقال یافتند.
ستاد خبری روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
کانال اخبار حوادث 👇👇👇👇
@helal_kh_shomali

 

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه آموزشی مداخلات روانی تیم سحر با حضور استاد حسین خلیلی زاده ازسازمان بهزیستی استان در جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی

برگزاری کارگاه آموزشی تیم های سحر با موضوع حمایت روانی حادثه دیدگان در بلایای طبیعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *