امروز : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ افزایش اعتبارات جمعیت هلال احمر در بودجه سال 97 – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / هلال احمر خراسان شمالی / اخبار / اداری و پشتیبانی / افزایش اعتبارات جمعیت هلال احمر در بودجه سال ۹۷

افزایش اعتبارات جمعیت هلال احمر در بودجه سال ۹۷

افزایش اعتبارات جمعیت هلال احمر در بودجه سال ۹۷
رییس جمعیت هلال احمرکشور از افزایش اعتبارات این جمعیت در بودجه سال آینده نسبت به سال ۹۶ خبرداد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ دکتر علی اصغر پیوندی که برای بهره برداری از پروژه های هلال احمر به خراسان شمالی سفرکرده بود در جمع خبرنگاران این استان با ابراز خرسندی از تلاش های مردم برای یاری رساندن به زلزله زدگان کرمانشاه گفت: ما باید برای جلب رضایت و اعتماد مردم بیشتر از پیش از ظرفیت سازمانهای مردمی استفاده کنیم.
وی حفظ کرامت انسانی، و کاهش آلام وآرامش مردم در حوادث و ارتقاء سلامت مردم را از وظایف امدادگران دانست و افزود: سرخ و سفید پوشان هلال احمر در هر لحظه که حادثه اتفاق می افتد باید به وظیفه امدادی خود به نحو احسن عمل کنند.
رییس جمعیت هلال احمرکشور در ادامه با اشاره به فعالیت ۵۰ هزار امدادگر در کشور از خرید ۳ بالگرد جدید خبرداد و اضافه کرد: اکنون ۲۴ بالگرد در پایگاه های امداد هوایی کشور مستقر است که تلاش می کنیم در اوایل سال ۹۷ یک بالگرد به طور دائم در پایگاه امداد هوایی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی مستقر شود.
پیوندی با بیان اینکه استاندارد ملی مدت زمان پاسخگویی به حوادث بین هشت تا ۱۰ دقیقه است گفت: همچنین برای افزایش توان امدادرسانی تا قبل از ایام نوروز امسال تعداد ۷۵ دستگاه آمبولانس و خودروی ست نجات به ناوگان امداد و نجات افزوده می شود.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه آموزشی مداخلات روانی تیم سحر با حضور استاد حسین خلیلی زاده ازسازمان بهزیستی استان در جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی

برگزاری کارگاه آموزشی تیم های سحر با موضوع حمایت روانی حادثه دیدگان در بلایای طبیعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *