امروز : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ فعالیت بیش از 200 عضو جوان جمعیت هلال احمردر پست های ایمنی و سلامت طرح نوروزی 97 – جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
خانه / اسلایدر / فعالیت بیش از ۲۰۰ عضو جوان جمعیت هلال احمردر پست های ایمنی و سلامت طرح نوروزی ۹۷

فعالیت بیش از ۲۰۰ عضو جوان جمعیت هلال احمردر پست های ایمنی و سلامت طرح نوروزی ۹۷

فعالیت  بیش از ۲۰۰ عضو جوان جمعیت هلال احمردر پست های ایمنی و سلامت طرح نوروزی ۹۷

معاون  امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی  از اجرای طرح های مختلف فرهنگی و آموزشی در تعطیلات نوروز ۹۷ ، جوانان هلال احمر تا ۱۴ فروردین  خبردادو گفت: امسال در هجدهمین  مرحله از طرح ملی ایمنی و سلامت ،جوانان  به صورت  داوطلبانه  و با هدف ترویج فرهنگ پیشگیری از تصادفات در ۲۴ پست ثابت و سیار در مبادی ورودی شهرها  و تفرجگاه ها حضور یافته و به مسافران خدمت‌رسانی می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ مهدی علی آبادی افزود: در تعطیلات نوروز ۹۷ ،بیش از ۲۰۰ نفر در این طرح بشر دوستانه  مشارکت خواهند داشت.

وی گفت: پستهای  ثابت وسیار  در سه محور سلامتی، ایمنی و فرهنگی و خیمه‌های سیار سلامت و خیمه های نماز نیز در حاشیه تفرجگاها و مبادی ورودی استان علاوه بر توزیع نقشه و بروشورهای سلامتی میان مسافران ،خدماتی همچون فشار خون و تست قند خون به آنان ارائه می دهند.

معاون  امور جوانان جمعیت هلال احمراستان  همچنین به کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» که از دو سال گذشته و با هدف حساس‌کردن آحاد جامعه و مسئولان به تصادفات راه‌اندازی شده ، اشاره و تصریح کرد: هدف این کمپین ایجاد تغییر در رفتار رانندگان و کاهش تصادفات جاده ای است.

علی آبادی ایجاد فضای دوستدار کودک در پست های نوروزی،طرح بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی)، اجرای طرح پیمان  ،طرح سحاب  و ایجاد ایستگاه مشترک در مبادی ورودی خراسان شمالی با استان گلستان و خراسان رضوری برای فعالیت های بشر دوستانه را از دیگربرنامه های فرهنگی در این ایام عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ در تعطیلات نوروز ۹۶  بیش از ۱۲۰  هزار نفر به پستهای ثابت و سیار هلال احمر مراجعه کردند.

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی

@helal_kh_shomali

www.rcs-khs.ir

همچنین ببینید

غبارروبی و دیدار با خانواده شهید صالحی به مناسبت روزبزرگداشت مقام شهدا،توسط سرپرست جمعیت جناب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *